in

LUDNICA NA BALEARIMA Dva promašena penala i poništen gol

Nesvakidašnju utakmicu odigrali su fudbaleri Maljorke i Atletik Bilbaa u 4. kolu La Lige. Nije bilo golova na Balearskom ostrvu, ali jeste mnogo interesantnih detalja – 0:0.

Kvota u MaxBetu na pobedu Real Madrida protiv Levantea je 1.25.

Nizale su se šanse. Muniain je u 37. minutu bio neprecizan pred golom domaćeg tima, a ubrzo posle toga su Sevilja i Mohamed propustili odlične prilike na drugoj strani terena.

U nastavku je bilo mirno sve do 80. minuta, kada je počelo ludilo. Bečiče je skrivio jedanaesterac u korist Maljorke, Abdon Prats je preuzeo odgovornost, šutirao u desnu stranu gola i – promašio!

Manolo Reina je u 88. minutu dobio ovacije stadiona zbog toga što je zaustavio opasan šut Benata, a potom je ponovo izrastao u junaka domaćeg tima u 96. minutu. Sudija Pablo Gonzalez Fuertes je ponovo pokazao na belu tačku, ovog puta u korist Bilbaa, ali je Reina zaustavio šut iskusnog Adurica.

Već minut kasnije je Fuertes ponovo gledao VAR snimak, razmatrao je da pokaže novi penal za Maljorku, ali to nije uradio. Zato jeste dva minuta kasnije poništio gol domaćem timu. Postignut je pogodak, savladan je Simon, ali je to urađeno iz ofsajda. Ostalo je 0:0.

21.00 Betis – Hetafe

Članak LUDNICA NA BALEARIMA Dva promašena penala i poništen gol se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.